Главно меню:
История > Архив - 2011/2012 учебна год. > Състезания в НЕ - 2011/2012 г.
Резултати от състезанието - първи клас:
№ |
Име: |
Клас |
Точки |
1. |
Евелин Илиева Христова |
I |
50 |
2. |
Елена Цветанова Христова |
I |
50 |
3. |
Лилия Теодорова Тошева |
I |
50 |
4. |
Моника Валентинова Неновска |
I |
50 |
5. |
Станислав Божилов Божилов |
I |
50 |
6. |
Стилиян Станиславов Стоичков |
I |
50 |
7. |
Теодор Евгениев Първанов |
I |
50 |
8. |
Цено Петров Иванов |
I |
50 |
9. |
Сокол Соколов Соколов |
I |
46 |
10. |
Димитър Кирилов Арабаджиев |
I |
45 |
11. |
Борислав Рангелов Данчев |
I |
44 |
12. |
Валентин Ивов Войнов |
I |
44 |
13. |
Даниел Петьов Христов |
I |
44 |
14. |
Янко Янков Ботев |
I |
44 |
15. |
Мартин Росенов Благоев |
I |
42 |
16. |
ИоанаГенадиева Иванова |
I |
41 |
17. |
Николай Тошков Ников |
I |
40 |
18. |
Радостин Бисеров Димитров |
I |
37 |
19. |
Александър Христов Янев |
I |
36 |
20. |
Яна Валериева Кръстева |
I |
35 |
Резултати от състезанието - втори клас:
№ |
Име: |
Клас |
Точки |
1. |
Адриян Илиянов Александров |
II |
50 |
2. |
Димитър Емилов Диков |
II |
44 |
3. |
Мартин Бориславов Иванов |
II |
44 |
4. |
Венислава Венциславова Иванова |
II |
40 |
5. |
Катрин Ивайлова Иванова |
II |
40 |
6. |
Моника Василева Митрова |
II |
38 |
7. |
Делян Десиславов Стайков |
II |
37 |
8. |
Георги Самоилов Григоров |
II |
36 |
9. |
Катрин Бориславова Лазарова |
II |
35 |
10. |
Мирела Василева Иванова |
II |
24 |
Резултати от състезанието - трети клас:
№ |
Име: |
Клас |
Точки |
1. |
Валентин Венциславов Славов |
III |
50 |
2. |
Георги Данаилов Горанов |
III |
50 |
3. |
Ива Светлозарова Йотова |
III |
50 |
4. |
Михаел Емилов Пенев |
III |
50 |
5. |
Весела Кирилова Младенова |
III |
42 |
6. |
Вяра Валериева Павлова |
III |
41 |
7. |
Валентин Евгениев Драганов |
III |
40 |
8. |
Илиян Владимиров Иванов |
III |
40 |
9. |
Алекс Емилов Трайков |
III |
38 |
10. |
Бетина Красимирова Петрова |
III |
35 |
11. |
Мирела Бисерова Иванова |
III |
31 |
12. |
Даниел Димитров Ангелов |
III |
30 |
13. |
Виктория Бисерова Димитрова |
III |
29 |
14. |
Йоанна Валентинова Неновска |
III |
28 |
15. |
Александра Валентинова Тодорова |
III |
27 |
Резултати от състезанието - четвърти клас:
№ |
Име: |
Клас |
Точки |
1. |
Антонио Василев Валентинов |
IV |
50 |
2. |
Кирил Теодоров Тошев |
IV |
50 |
3. |
Мартин Любомиров Младенов |
IV |
50 |
4. |
Радостин Николаев Йорданов |
IV |
50 |
5. |
Михаела Панайотис Сейтариду |
IV |
35 |
6. |
Цветелин Руменов Димитров |
IV |
35 |
7. |
Стефани Божидарова Еремиева |
IV |
29 |
Подменю: